EKOENERGETYKA POLSKA

Description / Opis

ekoenergetykapolska_logo_700x400px_black_bez_tla-1
Popular

EKOENERGETYKA POLSKA

Najnowocześniejsze i największe laboratorium B+R oraz nowa linia produkcyjna dla stacji ładowania DC

Ekoenergetyka jest pionierem w dziedzinie elektromobilności, nieustannie dążącym do wprowadzania innowacji i technologicznego postępu. Nasze najnowsze osiągnięcia w postaci najnowocześniejszego i największego laboratorium B+R oraz nowej linii produkcyjnej dla stacji ładowania DC, stanowią doskonały przykład naszego zaangażowania w rozwój i przewodzenie branży.

Najnowocześniejsze i Największe Laboratorium B+R

W naszej siedzibie głównej znajduje się największe w Polsce laboratorium badawczo-rozwojowe, które posiada imponujące wymiary wewnętrzne: 11,3 x 11,3 m x 7,5 m (wysokość), co daje blisko 960 m³ pojemności. Wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę, laboratorium to umożliwia przeprowadzanie zaawansowanych badań i testów naszych produktów. Dzięki zamontowanym akustycznym absorberom z mineralnej wełny i włókien szklanych, laboratorium gwarantuje optymalne warunki do precyzyjnych pomiarów i eksperymentów.

Nowa Linia Produkcyjna dla Stacji Ładowania DC

Inwestując w najnowsze technologie, uruchomiliśmy również nową, zaawansowaną linię produkcyjną dedykowaną stacjom ładowania DC. Ta nowa linia pozwala na produkcję wysoce wydajnych i niezawodnych stacji ładowania, które są kluczowe dla rozwoju infrastruktury elektromobilności. Nasze innowacyjne podejście do projektowania i produkcji stacji ładowania gwarantuje ich długowieczność, efektywność oraz łatwość użytkowania, spełniając najwyższe standardy jakości.

 

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
Ekoenergetyka-Polska S.A.
Company info / Opis firmy [1 000 words]
Ekoenergetyka-Polska S.A. to innowacyjna firma technologiczna i lider wśród producentów infrastruktury ładowania dużej mocy w Europie. Z 15-letnim doświadczeniem na światowym rynku e-mobilności, firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szybkich systemów ładowania dla elektrycznych pojazdów ciężarowych, osobowych oraz autobusów elektrycznych.
Zaawansowane technologie oraz wszechstronne kompetencje Ekoenergetyka-Polska S.A. sprawiają, że firma jest liderem w branży, dostarczając niezawodne i efektywne rozwiązania dla zrównoważonego transportu przyszłości.
Do klientów referencyjnych należy największy operator we Francji RATP Paryż, niemieckie BVG Berlin, VHH Hamburg, hiszpańskie TMB Barcelona, największy operator w całej Skandynawii NOBINA oraz PKN ORLEN, Ionity i Powerdot, czołowi CPO na europejskim rynku.
Ekoenergetyka koncentruje się na rozwoju nowych technologii ładowania zgodnych ze standardami HPC i MCS, uważając je za jeden z głównych czynników umożliwiających wdrożenie elektrycznych samochodów ciężarowych.
Od momentu powstania Ekoenergetyka koncentruje się na budowaniu własnego zespołu inżynierów i programistów. We własnych ośrodkach badawczo-rozwojowych oraz w Centrum Laboratoryjnym Elektromobilności przeprowadzane są testy środowiskowe w komorach klimatycznych, badane są parametry jakości zasilania, kompatybilność elektromagnetyczna (EMC), poziom hałasu i odporność na korozję.
Oferowane produkty obejmują szeroką gamę ładowarek elektrycznych typu all-in-one, huby ładowania o mocy nawet do 1 MW. Są one dostosowane do różnego rodzaju pojazdów, w tym miejskich autobusów, samochodów osobowych i ciężarowych a nawet transportu morskiego. Ponadto firma oferuje serwis i monitoring swoich urządzeń, co gwarantuje ich niezawodność i efektywność. Dzięki nowoczesnemu systemowi monitoringu, firma zapewnia całodobową opiekę i wsparcie 24/7.
Ekoenergetyka-Polska S.A. oferuje zarówno produkty na indywidualne zamówienia, jak i stałą ofertę katalogowych rozwiązań. Dzięki zaangażowaniu w rozwój elektromobilności i dążeniu do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych w transporcie, Ekoenergetyka-Polska S.A. przyczynia się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości dla branży transportowej oraz zmienia oblicze miast już w blisko 40 krajach na świecie, elektryfikując transport publiczny i redukując CO2 dla poprawy jakości życia mieszańców.
Country / Kraj
Poland / Polska
First Name of the person being entered / Imię zgłaszanej osoby
Bartosz
Last Name of the person being entered / Nazwisko zgłaszanej osoby
Kubik
Position / Stanowisko
Co-founder&CEO of Ekoenergetyka-Polska S.A.
Founding year / Rok założenia
2009
Team size / Wielkość zespołu
1000
Company size / Wielkość firmy
Large company / Duża fimra
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
Instargram profil / Instagram profil
Sector / Branża
Technologie / Telco / IT
Email / Email
Address
Nowy Kisielin - Rozwojowa 7A
Zip/Post Code
66-002

Contest Information

Contest Category / Kategoria Konkursu
FUTURE INDUSTRY
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Product / Produktowa, Social / Społeczna, Technological / Technologiczna
Target market / Rynek docelowy
Continental Market / Rynek kontynentalny
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
B2B
Reach of innovation / Zasięg innowacji
European / Europejski, Global / Światowy
Person description / Bio osoby [500 words]
Bartosz Kubik
Współzałożyciel i CEO Ekoenergetyki, globalnej firmy technologicznej zlokalizowanej w Polsce, której produkty są obecne w ponad 30 krajach, w tym w większości europejskich stolic. Ekspert i pasjonat elektromobilności, wizjoner, mentor i utytułowany przedsiębiorca z branży nowych technologii. Ekoenergetyka zrodziła się z autorskiego pomysłu Bartosza Kubika i Macieja Wojeńskiego, który został rozwinięty już podczas studiów technologicznych ponad 15 lat temu.
Jako doświadczony przedsiębiorca, Prezes aktywnie uczestniczy w licznych innowacyjnych projektach i inicjatywach. Jako udziałowiec w firmie odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu strategii rozwojowych. Wspólna wizja zaowocowała utworzeniem Centrum Badań i Rozwoju nowych technologii w elektromobilności, co stanowi wyraz zaangażowania w pionierskie postępy w branży.
W tym momencie produkty i technologia Ekoenergetyki stanowią integralną część zrównoważonych rozwiązań transportu w całej Europie. Globalna strategia firmy jest napędzana pasją Prezesa Bartosza Kubika do tworzenia nowoczesnej przyszłości branży E-Mobility.
Justification for Jury / Uzasadnienie [500 words]
Liderstwo w Innowacji

Ekoenergetyka, jako lider innowacji, konsekwentnie wprowadza na rynek przełomowe rozwiązania, które wspierają rozwój zrównoważonego transportu. Nasze zaangażowanie w badania i rozwój oraz inwestycje w najnowsze technologie są dowodem na to, że jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom przyszłości i przewodzić zmianom w branży elektromobilności.

Dzięki naszym najnowszym osiągnięciom w postaci zaawansowanego laboratorium B+R oraz nowej linii produkcyjnej dla stacji ładowania DC, zasługujemy na miano Innowacyjnego Lidera, inspirując innych do podążania ścieżką innowacji i technologicznego rozwoju.

Logo, Images, presentation, video / Logo, zdjęcia, prezentacja, wideo

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
PR Department / Dział PR
How did you find out about the contest? / Jak dowiedziałeś się o konkursie?
Invitation / Zaproszenie

Entry by / Zgłoszenie przez:

justyna.smielska-saniuk

Member since 1 month ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar