BLACHOTRAPEZ

Description / Opis

BTR-logotyp-poziom-01-2
Popular

BLACHOTRAPEZ

BTR Systems pokrycia dachowe z kruszywem skalnym

Pokrycia dachowe z kruszywem skalnym - BTR Systems -produkujemy obecnie w nowoczesnej, wysokowydajnej fabryce. Mówimy obecnie o pięciu produktach w sześciu kolorach, a wszystkie powstałe na bazie najwyższej jakości blach. Mowa tu o flagowych produktach, czyli Thunder i Blizzard, a także trzech nowościach: Storm, Mistral oraz Bolt.

Kruszywo skalne ma szereg zalet. Grube, skalne ziarno tworzy skuteczną barierę odporną na czynniki atmosferyczne. Powierzchnia jest odporna na zarysowania i uszkodzenia, co zapewnia większą wygodę w transporcie i podczas montażu oraz w codziennym użytkowaniu. Atutem takich pokryć jest również zdolność do tłumienia dźwięków, co podnosi znacząco komfort przebywania na poddaszu w trakcie niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak ulewy czy gradobicia. Zapewniają one również ochronę przed nadmiernym przegrzewaniem się pomieszczeń. Struktura modułu z kruszywem skalnym składa się aż z ośmiu warstw, które chronią panel dachowy i zabezpieczają go przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak śnieg, deszcz, wysoka temperatura oraz promieniowanie słoneczne. Rdzeń stalowy, obustronnie powleczony „alucynkiem”, stanowi gwarancję niezwykłej trwałości.

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
Blachotrapez
Company info / Opis firmy [1 000 words]
Spółka Blachotrapez to lider branży budowlanej z polskim kapitałem – obecna na rynku ponad 50 lat. Producent pokryć dachowych, którego produkty sprzedają się dobrze nie tylko w Europie, ale i m.in. za oceanem, w Afryce czy na Bliskim Wschodzie. Rocznie w zakładach Blachotrapez przerabianych jest ok. 120 tys. ton stali. Standardy jakości są udoskonalane na bieżąco, a firma trzyma się jasno określonych zasad. Blachotrapez posiada nowoczesne zakłady produkcyjne, a jako Grupa już dawno przestała kojarzyć się wyłącznie z pokryciami dachowymi. Kładąc nacisk na rozwój, Blachotrapez sukcesywnie wdraża na rynek kolejne marki. Blachotrapez to jedyny w Polsce i drugi liczący się w Europie producent posiadający w ofercie pokrycia z kruszywem skalnym pod marką BTR Systems. W skład Grupy wchodzą marki tj.: systemy rynnowe KROP, systemy ogrodzeń GARD, bezpieczne i lekkie panele fotowoltaiczne PBC Panels, konstrukcje stelażowe dla PV PBC, hurtownia fotowoltaiczna PVex czy systemy fotowoltaiczne i pomy ciepła Revolt Energy.
Według Forbesa firma należy do najcenniejszych polskich firm rodzinnych, jednocześnie będąc w grupie największych firm w Polsce.
Country / Kraj
Poland / Polska
Founding year / Rok założenia
1969
Team size / Wielkość zespołu
1300
Company size / Wielkość firmy
Large company / Duża fimra
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
Sector / Branża
Select sector / Wybierz branżę
Email / Email
Address
Jana Kilińskiego
Zip/Post Code
34-700

Contest Information

Product category / Kategoria produktu
DOM / BUDOWNICTWO / PROP-TECH
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Product / Produktowa
Target market / Rynek docelowy
Select market / Wybierz rynek
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
B2C
Reach of innovation / Zasięg innowacji
Global / Światowy
Person description / Opis osoby [500 words]
Rafał Michalski, CEO Grupy Blachotrapez
Absolwent filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim, jak również studiów MBA na Franklin University w Columbus, USA. Od 2006 roku ściśle związany z branżą budowlaną. Wieloletni praktyk nagradzany za swoje decyzje biznesowe oraz wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości. Certyfikowany Coach i Mentor biznesowy wspomagający procesy sukcesji właścicielskiej w firmach rodzinnych.
Od 2014 roku jako Prezes Zarządu Blachotrapez Sp. z o.o. i Szef Grupy Blachotrapez nadaje nowy ton na rynku branży budowlanej. Firma po jego przewodnictwem zanotowała dynamiczny wzrost, osiągając ponad 1 mld zł rocznych przychodów ze sprzedaży. Od 2020 roku Członek Rady Nadzorczej i akcjonariusz Revolt Energy. Budując silną pozycję marki na konkurencyjnym rynku, za cel stawia sobie nie tylko wzrost sprzedaży, ale i rozwój na wielu poziomach. Ekspansja zagraniczna i branżowa – jedno i drugie – to zdecydowana strategia rozwoju spółki, realizowana pod przewodnictwem CEO. Dziś grupa Blachotrapez jest właścicielem rozbudowanego parasola marek. Firma współpracuje z liczbą ponad 15 tys. dekarzy, a jej produkty można znaleźć w 200 własnych placówkach handlowych oraz u ponad 2000 dystrybutorów w Europie, Kanadzie, USA, Azji oraz Afryce. Grupa posiada obecnie 10 technologicznie zaawansowanych hal produkcyjnych, w których zgodnie z najwyższymi standardami jakości, tworzone są unikalne w skali UE produkty poszczególnych marek.
Laureat wielu wyróżnień m.in.: „CEO OF THE YEAR 2021” nagroda przyznana podczas „Executive Innovation Forum” za wybitne osiągnięcia w zakresie budowania innowacyjnej organizacji i tworzenia warunków dla wdrożenia nowatorskich idei. Uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości” w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości. Zdobywca tytułu „Osobowość branży” przyznawanego przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder”, jak również nagród: „Diament Biznesu 2021”, czy „Polski Herkules” przyznawanych przez topowe redakcje magazynów branżowych.

Product image, logo, presentation, video / Zdjęcie produktu, logo, prezentacja, video

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
Company / Firma

Entry by / Zgłoszenie przez:

j.ciscon

Member since 1 month ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar