TAURUS OCHRONA

Description / Opis

TaurusOchrona-LOGO
Popular

TAURUS OCHRONA

vPATROL Tower

vPATROL Tower® to innowacyjny system monitoringu, łączący mobilność, zaawansowane technologie i niezależność energetyczną. Mobilne wieże monitorujące zapewniają całodobową ochronę różnorodnych obiektów, eliminując konieczność instalacji stałych kamer i systemów alarmowych. To idealne rozwiązanie dla rozległych terenów, miejsc o ograniczonym dostępie lub bez infrastruktury.

 

Ekologiczny i bezobsługowy system zasilania wież vPATROL Tower® opiera się na akumulatorach, generatorze, panelach słonecznych i systemie wodorowym, co zapewnia niezależność energetyczną przez cały rok. Ogniwa paliwowe automatycznie ładują baterie, nie wytwarzając szkodliwych związków chemicznych, co czyni je przyjaznymi dla środowiska.

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
Taurus Ochrona Group sp. z o.o.
Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Company info / Opis firmy [1 000 words]
Grupa TAURUS OCHRONA to lider innowacji w bezpieczeństwie z 33-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zapewnianiu bezpieczeństwa poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze systemów zabezpieczeń technicznych oraz nowoczesnych technologii monitoringu opartych na sztucznej inteligencji. Jednym z takich rozwiązań jest vPATROL Tower – inteligentny, przyjazny dla środowiska mobilny system monitoringu wizyjnego, wyposażony w różne systemy ochrony elektronicznej, zapewniający kompleksową 24-godzinną ochronę niezależnie od warunków pogodowych i infrastruktury.

Taurus Ochrona świadczy usługi na terenie całego kraju, zatrudniając około 1 000 osób. Grupa jest liderem w zapewnianiu bezpieczeństwa na farmach wiatrowych i fotowoltaicznych, współpracując z największymi deweloperami w branży OZE. Odgrywa znaczącą rolę w ochronie infrastruktury krytycznej – w sektorze energetycznym i kolejowym.

Posiada Zintegrowane Centrum Monitorowania Alarmów (ZCMA), będące jednym z najnowocześniejszych w Polsce, zlokalizowane w Data Center w Toruniu gdzie usługi oparte na technologii chmurowej są świadczone na poziomie bezpieczeństwa Tier III of facility.

Taurus Ochrona wyróżnia się także zaangażowaniem w zapewnienie najwyższego poziomu usług. Dba o sprawne zarządzanie i traktowanie klientów zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i biznesowymi. Wiarygodność potwierdzają certyfikaty ISO jakościowe 9001, bezpieczeństwa informacji 27001, środowiskowe 14001, BHP 45001 oraz społecznej odpowiedzialności biznesu 26000. Polisa ubezpieczeniowa wynosząca 30 mln zł stanowi dodatkową gwarancję uczciwego i sprawiedliwego podejścia do biznesu.
Country / Kraj
Poland / Polska
First Name of the person being entered / Imię zgłaszanej osoby
Krzysztof
Last Name of the person being entered / Nazwisko zgłaszanej osoby
Łęcki
Position / Stanowisko
Prezes Zarządu
Founding year / Rok założenia
2014
Team size / Wielkość zespołu
1000
Company size / Wielkość firmy
Medium size / Średnia firma
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
LinkedIn profil / LinkedIn profil
Instargram profil / Instagram profil
Sector / Branża
Military / Obrona
Email / Email
Address
ul. Lubicka 53
Zip/Post Code
87-100

Contest Information

Contest Category / Kategoria Konkursu
DEFENSE / CYBERSECURITY
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Technological / Technologiczna
Target market / Rynek docelowy
Country Market / Rynek krajowy
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
B2B
Reach of innovation / Zasięg innowacji
National / Krajowy
Person description / Bio osoby [500 words]
Krzysztof Łęcki - Prezes Zarządu Grupy Taurus Ochrona

Ekspert ochrony osób i mienia. Menadżer, doradca, wykładowca, twórca programów nauczania, organizator konferencji branżowych. Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Ochrony, Rzeczoznawca Polskiej Izby Ochrony.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika - Wydział Ekonomii i Zarządzania; Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w zakresie ochrony osób i mienia, zarządzania kryzysowego oraz bezpieczeństwa wewnętrznego; Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Franklin University na studiach Master of Business Administration (MBA)
Justification for Jury / Uzasadnienie [500 words]
Wieże znajdują zastosowanie w różnych obszarach, takich jak place budowy, składowiska, osiedla mieszkaniowe, targowiska, infrastruktura portowa, powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne, imprezy masowe, tereny otwarte (np. parki i lasy), parkingi oraz przestrzenie wymagające szczególnej ochrony, włącznie z infrastrukturą krytyczną. Mobilne wieże vPATROL Tower® odgrywają kluczową rolę w zabezpieczaniu farm OZE w Polsce od 2019 roku.

Wieże vPATROL Tower® to elastyczne i efektywne rozwiązanie, generujące oszczędności w porównaniu do tradycyjnych metod ochrony. Opierają się na najnowszych technologiach, które umożliwiają dostosowanie ochrony do indywidualnych potrzeb. Kamery o wysokiej rozdzielczości, umieszczone na podnoszonym maszcie, uzbrojone są w zaawansowaną analitykę obrazu opartą na sztucznej inteligencji. W czasie rzeczywistym klasyfikują różnorodne zachowania, jak wtargnięcie, przekroczenie linii, upadek czy nieprzestrzeganie przepisów BHP.
What makes your company stand out from the competition? / Czym wyróżnia się Twoja firma na tle konkurencji?
Is a leader in its industry / Jest liderem w swojej branży
Financial standing / Sytuacja finansowa
10 000 000 - 49 999 000 EURO

Product / Service Information

Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
Company / Firma
How did you find out about the contest? / Jak dowiedziałeś się o konkursie?
Mailing

Entry by / Zgłoszenie przez:

janusz.jankowski

Member since 1 month ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar