VetApp

Description / Opis

VetApp.001
Popular

VetApp

Aplikacja VetApp

VetApp to przełom w dziedzinie medycyny weterynaryjnej i pierwsza aplikacja, która łączy świat opiekunów zwierząt i lekarzy weterynarii w tak bezpieczny i komfortowy dla obu stron sposób.

Autorskie algorytmy napędzane sztuczną inteligencją w niezawodny sposób diagnozują jednostki chorobowe oraz podpowiadają metody leczenia, pielęgnacji, profilaktyki i żywienia wszystkich gatunków psów i kotów. Podstawą systemu jest opracowany przez światowy zespół ekspertów weterynarii algorytm postępowań, wspierany zebranymi publikacjami weterynaryjnymi z całego świata. Całość systemu napędza nowoczesna technologia bazująca na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, aby całość działała błyskawicznie, z niemalże 100% precyzją. Aplikacja posiada unikalne funkcje precyzyjnej pre-diagnostyki wykorzystywane w funkcjonalnościach dedykowanych zarówno lekarzom weterynarii, jak i opiekunom zwierząt.

 

VetApp znacząco rozszerza możliwości diagnostyczne i komunikacyjne lekarzy. Dzięki wykorzystaniu algorytmów AI i machine learningu, platforma ta umożliwia szybką i efektywną ocenę stanu zdrowia zwierzęcia na podstawie zgromadzonych danych i objawów podanych przez opiekunów. Jest to nie tylko krok naprzód we wsparciu w precyzyjnej diagnostyce, ale także sposób na znaczące przyspieszenie procesu leczenia. Aplikacja obok diagnozy podpowiada metodykę leczenia, proponuje realizację badań laboratoryjnych oraz sugeruje leki i ich dawkowanie. Ta innowacyjna platforma oferuje opcję monitoringu leczenia, w tym możliwość realizacji szybkich i wygodnych wideokonsultacji w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, zapewniając bezpieczeństwo lekarzom weterynarii oraz wygodę i możliwość ekspresowej konsultacji opiekunom zwierząt.

 

VetApp dla opiekunów zwierząt

VetApp działa na zasadzie platformy łączącej opiekunów psów i kotów z lekarzami weterynarii. Opiekun ma możliwość skorzystania z dedykowanych funkcji aplikacji, w tym z prowadzenia profilu pupila, gdzie wskazuje wszystkie informacje o zwierzaku, realizowane czynności czy zmiany wprowadzane w życiu czworonoga. W razie potrzeby może skorzystać z funkcji zaawansowanej pre-diagnozy, w ramach której aplikacja przeprowadza z nim wstępny wywiad medyczny i sugeruje dalsze kroki postępowania. Pre-diagnozę wraz z wywiadem i profilem pupila (po udostępnieniu przez opiekuna) widzi wybrany lekarz weterynarii, który ma dostęp do bardziej rozbudowanych narzędzi diagnostycznych oraz funkcjonalności związanych z prowadzeniem pacjenta i administracją związaną z podsumowaniem wizyty. Aplikacja w wersji dla opiekunów oferuje również funkcje profilaktyki, pielęgnacji, dietetyki oraz kontaktu z lekarzem – w tym również w formie wygodnych wideokonsultacji. To innowacyjne podejście umożliwia wcześniejsze rozpoznanie potencjalnych problemów zdrowotnych zwierząt, co znacząco przyczyni się do poprawy jakości ich życia.

 

Dołączenie do platformy przez założenie konta w webowej aplikacji VetApp dostępne jest z poziomu strony internetowej: https://vetapp.app

 

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
Veterinary Application OÜ
Company info / Opis firmy [1 000 words]
VetApp to startup born global, który powstał w 2022 roku. W 2024 roku udostępnił autorski ekosystem łączący lekarzy weterynarii z opiekunami zwierząt. Aplikacja VetApp to przełom w dziedzinie weterynarii i profesjonalne wsparcie w opiece nad psami i kotami.
Celem startupu jest, aby aplikacja VetApp była zarówno narzędziem pracy dla
profesjonalistów oraz wsparciem dla wszystkich, którzy troszczą się o zwierzęta
domowe. Wizja VetApp zakłada stworzenie środowiska, w którym zwierzęta mają zapewnioną profesjonalną opiekę weterynaryjną, dzięki łatwej dostępności kompleksowych technologicznych rozwiązań ułatwiających proces diagnozy.
Country / Kraj
Estonia / Estonia
Founding year / Rok założenia
2022
Team size / Wielkość zespołu
15
Company size / Wielkość firmy
Small company / Mała firma
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
LinkedIn profil / LinkedIn profil
Instargram profil / Instagram profil
Sector / Branża
Technologie / Telco / IT
Email / Email
Address
Tallinn, Lõõtsa tn 5, 11415 Estonia
Zip/Post Code
11415 Estonia

Contest Information

Contest Category / Kategoria Konkursu
ZDROWIE / MED-TECH / WELLBEING
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Product / Produktowa, Technological / Technologiczna
Target market / Rynek docelowy
Global Market / Rynek światowy
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
B2B, B2C
Reach of innovation / Zasięg innowacji
National / Krajowy
Justification for Jury / Uzasadnienie [500 words]
VetApp to przykład innowacyjności, pozytywnego wpływu na społeczeństwo oraz zaangażowania w poprawę dobrostanu zwierząt. Startup wyróżnia:
Innowacyjność i technologia: VetApp wprowadza nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierane AI oraz uczeniem maszynowym do codziennej opieki nad zwierzętami. Umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do pre-diagnostyki, informacji o zdrowiu ich zwierząt, przypomnień o szczepieniach, wizytach kontrolnych oraz innych ważnych wydarzeniach medycznych.
Edukacja społeczeństwa: Aplikacja oferuje bogatą bazę wiedzy, porady i artykuły edukacyjne, które pomagają właścicielom lepiej zrozumieć potrzeby swoich zwierząt. Dostarczając rzetelne informacje na temat zdrowia, żywienia, behawiorystyki i pielęgnacji, VetApp znacząco przyczynia się do podnoszenia świadomości na temat odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami.
Dostępność opieki weterynaryjnej: VetApp ułatwia dostęp do opieki weterynaryjnej, umożliwiając zaawansowane funckje pre-diagnostyki, profilaktyki, pielęgnacji i żywienia. Aplikacja pozwala również na szybki kontakt z lekarzem weterynarii poprzez konsultacje online. Dla wielu właścicieli zwierząt, szczególnie tych w mniejszych miejscowościach, może stanowić to kluczową różnice w w szybkości i jakości otrzymywanej pomocy.
Działalność CSR: VetApp uruchomił Fundację VetApp działającą na rzecz dobrostanu zwierząt i wspierającą lekarzy weterynarii. W 2024 roku Fundacja była partnerem akcji “Kartka dla Weta” oraz ogłosiła dwa własne programy pomocy.
What makes your company stand out from the competition? / Czym wyróżnia się Twoja firma na tle konkurencji?
Is globally innovative / Jest innowacyjna w skali świata
Key technologies / Kluczowe technologie
AI, uczenie maszynowe
Financial standing / Sytuacja finansowa
0 - 49 000 EURO
What sources of financing do you use when running your company? / Z jakich Źródeł finansowania korzystasz podczas prowadzenia firmy?
Private Investors / Prywatni inwestorzy, Private money / Środki prywatne

Start-up logo, presentation video / Start-up logo, prezentacja, wideo

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
PR Department / Dział PR
How did you find out about the contest? / Jak dowiedziałeś się o konkursie?
Mailing, Friends / Znajomi

Entry by / Zgłoszenie przez:

magdalena.janowicz

Member since 1 month ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar