WHEN U BUY

Description / Opis

Logo-single
Popular

WHEN U BUY

Jedno miejsce do zarządzania zakupami online. Nowe podejście do dystrybucji usług ecommercowych i programów lojalnościowych dla użytkowników

When U Buy wykorzystuje innowacyjny sposób na pobieranie szczegółów transakcji zakupowych i zwrotów bez konieczności bezpośredniej integracji ze sklepami via API. Dzięki temu podejściu, to użytkownik udostępnia historię swoich zakupów i zwrotów a When U Buy, już jako start up, może prezentować zakupy z takich sklepów jak: Allegro, MediaExpert, Zalando czy Temu.

Skalowanie kolejnych sklepów zależy wyłącznie od tempa wdrożenia technologicznego w When U Buy i jest oderwane od negocjacji z ww. brandami. Dodatkowo When U Buy rewolucjonizuje standardowe podejście do oferowania klientom usług e-commerce'owych (takich jak: benefity, cashback, metody płatności, itp) oraz programów lojalnościowych (np. Allegro Smart, Amazon Prime, Empik GO).

Tworzymy rozwiązania, które będą oderwane od danego sklepu na rzecz przyklejenia ich do użytkownika. Nasi klienci będą mieli ten sam pakiet usług i benefitów, niezależnie od sklepu, w którym robią zakupy. 

Efektem tych innowacji jest unikalny w skali świata, zestaw danych behawioralnych o zachowaniach klientów w sieci. Dane te, mogą być wykorzystywane przez instytucje finansowe, domy mediowe, czy poszczególne brandy do optymalizacji strategii sprzedażowych i operacyjnych.

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
When U Buy
Company info / Opis firmy [1 000 words]
When U Buy to dynamicznie rozwijająca się aplikacja, która wspiera zakupy online. Powstała z myślą o zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa kupowania w sieci. Aplikacja When U Buy pobiera automatycznie wszystkie zakupy wraz z ich szczegółami i statusem, w chwilę po ich zrobieniu w danym sklepie internetowym. Użytkownik, w jednym miejscu i jednym formacie widzi listę wszystkiego co kupił wraz z takimi danymi jak: zdjęcie produktu, cena, metoda i status płatności, metoda i status dostawy wraz z opcją śledzenia przesyłki, lista zwrotów wraz z ich statusem. Aplikacja informuje o negatywnych lub ważnych zdarzeniach związanych z zakupami. When U Buy to asystent zakupowy, który poinformuje o statusie transakcji, przypomni o terminie zwrotu, poinformuje o formie zwrotu, czy włączy alarm, gdy sprzedawca zwleka z oddaniem gotówki. When U Buy to także unikalne źródło danych o rynku ecommerce oraz profilach zakupowych użytkowników.
When U Buy wykorzystuje innowacyjny sposób na pobieranie szczegółów transakcji zakupowych i zwrotów bez konieczności bezpośredniej integracji ze sklepami via API. Dzięki temu podejściu, to użytkownik udostępnia historię swoich zakupów i zwrotów a When U Buy, już jako start up, może prezentować zakupy z takich sklepów jak: Allegro, MediaExpert, Zalando czy Temu. Skalowanie kolejnych sklepów zależy wyłącznie od tempa wdrożenia technologicznego w When U Buy i jest oderwane od negocjacji z ww. brandami. Zależy nam, aby dane transakcyjne pracowały na korzyść klienta w postaci zniżek, kuponów rabatowych, darmowych dostaw czy zwrotów niezależnie od polityki przyjętej przez dany sklep. Chodzi o to, aby funkcjonalności popularne w świecie zakupów online podążały za użytkownikiem, gdziekolwiek on kupuje a nie były przypięte do danego sklepu. Jest to innowacja w skali świata. Owszem, mamy konkurencję, jednak naszą przewagą jest kompleksowość usług. Nasi konkurencji skupiają się na fragmentarycznych funkcjonalnościach a dla nas ważne jest aby użytkownik miał przyjemność z kupowania na całej linii. Chcemy aby czuł się bezpiecznie i komfortowo nie tylko do momentu kliknięcia "kup teraz" ale również po tym. Chcemy aby jego dane, pracowały na jego korzyść. Chcemy aby funkcjonalności, które pokochał, były dostępne wszędzie tam, gdzie lubi kupować. Chcemy wolności, swobody, bezpieczeństwa i udogodnień z zakupów online.
Country / Kraj
Poland / Polska
First Name of the person being entered / Imię zgłaszanej osoby
Ewa
Last Name of the person being entered / Nazwisko zgłaszanej osoby
Krainska
Position / Stanowisko
ceo
Founding year / Rok założenia
2022
Team size / Wielkość zespołu
4
Company size / Wielkość firmy
Small company / Mała firma
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
LinkedIn profil / LinkedIn profil
Sector / Branża
Retail / Handel
Email / Email
Address
Wyszynskiego 53/20
Zip/Post Code
22-400

Contest Information

Contest Category / Kategoria Konkursu
E-COMMERCE / MARKETPLACE
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Product / Produktowa, Technological / Technologiczna
Target market / Rynek docelowy
Global Market / Rynek światowy
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
B2B, B2C, ON-LINE
Reach of innovation / Zasięg innowacji
Global / Światowy
Person description / Bio osoby [500 words]
Ewa Kraińska, ekspert ds. ecommerce i usług finansowych, z kilkunastoletnim doświadczeniem w bankowości i Marketplace'ach na rynku zakupów online w Polsce. Wielokrotnie nagradzana za innowacyjne produkty i nowatorskie wykorzystanie danych w procesach kredytowych przez lokalne i międzynarodowe Instytucje. Twórca i Prezes pierwszego na świecie rozwiązania, integrującego informacje o rozproszonych zakupach internetowych i zwrotach- When U Buy, które zostało docenione i zdobyło główne nagrody w takich konkursach jak: Start up powered by Invest in Łódź, SAR w kategorii Innowacja Roku czy nominacja w konkursie Invest Cuffs w kategorii "Start up roku 2023".
Justification for Jury / Uzasadnienie [500 words]
When U Buy odpowiada na światowe trendy: integracja usług, podążanie za klientem z usługami, czy przenoszenie aktywności do świata online. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii, integruje od pierwszego dnia swojej działalności zakupy z największych sklepów świata: Allegro, Temu, Shein, Zalando itd. Oferujemy naszym Użytkownikom nie tylko wygodę ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort kupowania w sieci. Mitygujemy ryzyko zapomnianego zakupu, przegapionego terminu na zwrot czy nie zauważonej karty podarunkowej w ramach zwrotu od sprzedawcy. Łączymy światy zakupów, instytucji finansowych i mediów po to, aby dane, które co chwilę zostawiamy w sieci, pracowały na naszą korzyść. To wszystko dzięki sprytowi, umiejętności połączenia wątków i otwartości partnerów biznesowych na eksperymenty. Takiego rozwiązania nie ma na świecie!

Logo, Images, presentation, video / Logo, zdjęcia, prezentacja, wideo

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
Company / Firma
How did you find out about the contest? / Jak dowiedziałeś się o konkursie?
Recommendation / Polecenie

Entry by / Zgłoszenie przez:

Profile photo ofwhenubuy

Ewa Kraińska

Member since 2 months ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar