ACTIFEROL FE – POLSKI LEK

Description / Opis

‎IL-2024-ZGLOSZENIA-POLSKILEK-1920x1080_v1.‎002
Popular

ACTIFEROL FE – POLSKI LEK

Suplementy diety Actiferol Fe jako pierwsze i jedyne suplementy w Polsce otrzymały oficjalny certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Actiferol Fe to jedyne na rynku, innowacyjne suplementy diety z żelazem dla niemowląt i dzieci, kobiet w ciąży oraz dorosłych zapewniające nowoczesną formę żelaza. W przeciwieństwie do konkurencji suplementy Actiferol Fe mają wysoką biodostępność, są bardzo dobrze tolerowane i nie barwią zębów. A ponadto można je podawać niezależnie od posiłków, ponieważ nie wpływają na smak pokarmu ani nie powodują metalicznego posmaku w ustach.

Do certyfikowanych suplementów diety Actiferol Fe należą:

  • Actiferol Fe 15 mg (30 saszetek)
  • Actiferol Fe 7 mg (30 saszetek)
  • Actiferol Fe 30 mg (30 saszetek)

Actiferol Fe jest produktem wyróżniającym się na rynku dzięki zaawansowanym technologiom mikronizacji i mikroenkapsulacji żelaza. Proces mikronizacji polega na rozdrobnieniu żelaza do bardzo małych cząsteczek, co znacząco zwiększa jego przyswajalność przez organizm. Mikroenkapsulacja natomiast polega na otoczeniu tych cząsteczek specjalną warstwą emulsji, która zapewnia, że żelazo uwalnia się w jelitach, a nie w żołądku. Dzięki temu Actiferol Fe jest dobrze tolerowany przez układ pokarmowy i nie wywołuje dolegliwości żołądkowych, które często towarzyszą suplementacji żelaza. Actiferol Fe, dzięki swojej unikalnej formie żelaza jest nie tylko jedynym certyfikowanym bezglutenowym suplementem diety z żelazem, ale również rozwija całą kategorię preparatów z żelazem.

Ponadto Actiferol Fe jak i Polski Lek szczególny nacisk kładzie na społeczną odpowiedzialność biznesu. W ramach tej misji, marka Actiferol Fe współpracuje z Fundacją „Oko na Malucha”, realizując projekt, który ma na celu wsparcie rodziców wcześniaków i noworodków. Dzięki zamontowaniu kamer nad każdym inkubatorem oraz dedykowanej aplikacji, rodzice mogą widzieć swoje dzieci, a maluchy mogą słyszeć głosy swoich bliskich. Projekt ten, prowadzony we współpracy ze specjalistami, ma na celu poprawę bezpieczeństwa oraz jakości życia dzieci i ich rodzin.

W ten sposób Actiferol Fe nie tylko dostarcza innowacyjnych rozwiązań w zakresie suplementacji żelaza, ale również angażuje się w ważne inicjatywy społeczne, wspierając najbardziej potrzebujących.

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
Polski Lek
Company info / Opis firmy [1 000 words]
Polski Lek Sp. z o.o. to firma obecna na rynku od 2000 roku.

Od 2003 roku należymy do grupy Maspex, jednej z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych.

Polski Lek specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów przeznaczonych dla najbardziej wrażliwych grup konsumentów takich jak kobiety w ciąży, niemowlęta i dzieci. Produkty są opracowywane na podstawie badań naukowych, przy wsparciu wiedzy i doświadczenia ekspertów. W portfolio naszej firmy znajduje się również szeroki asortyment suplementów diety dla osób dorosłych.

Jedną z marek Polskiego Leku jest marka Actiferol Fe z linią certyfikowanych suplementów diety.
Country / Kraj
Poland / Polska
Recommending institution / Instytucja polecająca
Katarzyna
Founding year / Rok założenia
2000
Team size / Wielkość zespołu
8
Company size / Wielkość firmy
Large company / Duża fimra
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
Sector / Branża
Select sector / Wybierz branżę
Email / Email

Contest Information

Product category / Kategoria produktu
ZDROWIE / MED-TECH / WELLBEING
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Product / Produktowa, Social / Społeczna
Target market / Rynek docelowy
Country Market / Rynek krajowy
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
ALL
Reach of innovation / Zasięg innowacji
National / Krajowy
Person description / Opis osoby [500 words]
Katarzyna Sikorska - skuteczna i doświadczona strateżka, od 20 lat związana z branżą farmaceutyczną. Skupiona na wyniku. W pracy opiera się na dialogu i szacunku, a jako lider prowadzi zespół tak, aby każdy czuł się niezbędny dla osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Absolwentka Wydziału Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w największych firmach farmaceutycznych w Polsce, gdzie zarządzała zespołami marketingowymi w działach OTC.

Od 2021 roku Dyrektor Marketingu w BU POLSKI LEK należącym do Grupy Maspex ,jednego z największych podmiotów branży spożywczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wdrożona przez nią strategia marketingowa przyczyniła się do rekordowych wyników sprzedaży i największej zyskowności w historii firmy.

Członkini Rady Generalnej Polskiego Związku Producentów Leków Bez Recepty PASMI oraz Związku Stowarzyszeń Rady Reklamy. W pracy koncentruje się na wyniku top i bottom line, a cele osiąga szybko i skutecznie, w sposób optymalny kosztowo. Uważa, że zadaniem lidera jest poprowadzenie ludzi tam, gdzie sami by nie doszli. Robi to każdego dnia inspirując i motywując.

Product image, logo, presentation, video / Zdjęcie produktu, logo, prezentacja, video

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Product information / Informacje o produkcie [PDF - 64 MB Max]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
Company / Firma
How did you find out about the contest? / Jak dowiedziałeś się o konkursie?
Invitation / Zaproszenie

Entry by / Zgłoszenie przez:

polskilek2024

Member since 2 weeks ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar