HELPING HAND MENTAL HEALTH PROGRAM

Description / Opis

Helping-Hand_czarne
Popular

HELPING HAND MENTAL HEALTH PROGRAM

Helping Hand Mental Health Program

Helping Hand to platforma wsparcia psychologicznego. Jest to kompleksowe i spersonalizowane narzędzie, oferujące dostęp do materiałów psychoedukacyjnych i rozwojowych, wydarzeń na żywo, praktycznych ćwiczeń, medytacji i anonimowych pytań do ekspertów z zakresu zdrowia psychicznego oraz dobrostanu. Misją Helping Hand jest holistyczne wsparcie na wielu etapach, dlatego na platformie można umówić także indywidualną konsultację z ekspertami. Prowadzimy swój projekt R&D w obszarze AI – trenujemy, walidujemy i testujemy sieć neuronową na podstawie naszego contentu tak, aby udzielała odpowiedzi na proste pytania i rekomendowała odpowiednie treści w celu zgłębienia danego zagadnienia.

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
HH24
Company info / Opis firmy [1 000 words]
Helping Hand to pierwsza w Polsce platforma i aplikacja mobilna kompleksowego wsparcia psychologicznego, która została stworzona wspólnie z terapeutami i ekspertami, aby wspierać pracowników i ich rodziny. Platforma, obecnie dostępna także dla klientów indywidualnych, zawiera ponad 1000 materiałów psychoedukacyjnych, wydarzenia na żywo, anonimowe pytania do eksperta oraz możliwość umówienia sesji 1:1. Działa w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Znajdują się na niej treści poświęcone m.in. wsparciu rodziców, radzeniu sobie z emocjami i stresem, budowaniu relacji, wypaleniu zawodowemu czy depresji i stanom lękowym. Prowadzimy również szkolenia i warsztaty dla firm oraz pomagamy zadbać o jeden z kluczowych składników ESG: diversity, equity, inclusion.

Kompleksowe wsparcie zdrowia psychicznego pracodawców i pracowników. Inspirujemy, motywujemy, towarzyszymy zespołom w rozwoju osobistym i zawodowym.
Bezpiecznie, anonimowo, 24/7.
Country / Kraj
Select country / Wybierz kraj
Founding year / Rok założenia
2019
Company size / Wielkość firmy
Small company / Mała firma
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
LinkedIn profil / LinkedIn profil
Instargram profil / Instagram profil
Sector / Branża
Zdrowie / Health
Email / Email
Address
Tadeusza Czackiego 15/17
Zip/Post Code
00-043

Contest Information

Contest Category / Kategoria Konkursu
ZDROWIE / MED-TECH / WELLBEING
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Product / Produktowa, Social / Społeczna, Technological / Technologiczna
Target market / Rynek docelowy
Country Market / Rynek krajowy
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
B2B, B2C, ON-LINE
Reach of innovation / Zasięg innowacji
National / Krajowy, European / Europejski
Justification for Jury / Uzasadnienie [500 words]
Uważamy, że dbanie o kondycję psychiczną powinno być ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej każdego człowieka. Zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia - zdrowie to dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny. Dlatego właśnie naszą misją jest sprawienie, aby troska o dobrostan jednostki stała się nieodłącznym elementem stylu życia. Zdrowie psychiczne znacząco wpływa na naszą codzienność, a jego optymalny poziom umożliwia nam w pełni korzystanie z własnych zasobów. Dziś nasza platforma i aplikacja oferują ponad 1000 filmów i materiałów psychoedukacyjnych oraz rozwojowych w języku polskim i angielskim. Nasi użytkownicy mogą w pełni anonimowo i przez 24 godziny na dobę korzystać z artykułów, materiałów wideo, narzędzi autodiagnozy, tematycznych webinariów, a kilka razy w tygodniu – z interaktywnych spotkań z ekspertami. Wyróżnia nas personalizacja kontentu i stworzone przez specjalistów interaktywne narzędzia wellbeing. Plany profilaktyczne i Plany rozwojowe łączą w sobie najnowszą i sprawdzoną wiedzę psychologiczną, praktyczne ćwiczenia oraz wskazówki, które pomagają w pracy nad relacjami czy w radzeniu sobie z lękiem i stresem. Użytkownicy mają również możliwość korzystania z długoterminowej terapii online czy z indywidualnych konsultacji z certyfikowanymi ekspertami, reprezentującymi różne specjalizacje (np. psychologowie, terapeuci, interwenci kryzysowi). Obecnie współpracujemy z ponad 200 specjalistami zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
What makes your company stand out from the competition? / Czym wyróżnia się Twoja firma na tle konkurencji?
Has growth potential / Ma potencjał wzrostu
Key technologies / Kluczowe technologie
Platforma, aplikacja mobilna, AI
Financial standing / Sytuacja finansowa
199 000 - 499 000 EURO

Start-up logo, presentation video / Start-up logo, prezentacja, wideo

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
Company / Firma

Entry by / Zgłoszenie przez:

marketing

Member since 1 week ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar