IDEO FORCE

Description / Opis

1706×1080-Tymowicz-3
Popular

IDEO FORCE

E-commerce Manager Support

E-commerce Manager Support. Holistyczne wsparcie w obszarze digital dla e-commerce

Tak dostosowanego rozwiązania do potrzeb rynku jeszcze nie było. Dlatego Joanna Tymowicz postanowiła stworzyć usługę, w ramach której jej zespół zapewnia firmom z różnych obszarów rynku (w tym zwłaszcza e-commerce) holistyczne wsparcie w zakresie prowadzenia zdywersyfikowanych działań sprzedażowych i digital marketingowych.

To podejście, które w pełni odpowiada oczekiwaniom branży. Joanna doskonale zna problemy,  z którymi mierzą się właściciele sklepów internetowych. A ponieważ priorytetem jest dla niej klientocentryczność,  za cel obrała sobie tworzenie rozwiązań, będących realnym wsparciem dla marek, funkcjonujących w cyfrowym świecie.

Realizując go, podjęła już wiele inicjatyw, jednak jedną z najważniejszych jest właśnie opracowanie i wdrożenie w agencji usługi E-commerce Manager Support. W jej ramach klienci otrzymują merytoryczne, techniczne i funkcjonalne wsparcie ze strony doświadczonego managera, pełniącego rolę opiekuna, z którym rozwijają skrzydła w środowisku online.

Klienci korzystający z tej usługi zgodnie podkreślają, iż poprzez możliwość współpracy z doświadczonym managerem, specjalizującym się we wszystkich obszarach marketingu internetowego, nie tylko skutecznie realizują swoje cele biznesowe, ale też optymalizują działania reklamowe i koszty.

Wskazują, że dzięki stworzeniu efektywnej strategii marketingowej i biznesowej oraz  skutecznemu zarządzaniu, ich marki odnotowały większą sprzedaż i doświadczyły wzrostu swojej obecności w Internecie.

A to za sprawą synergii działań, dążących do maksymalizacji zysków. Tę można z kolei osiągnąć, łącząc wiedzę z różnych obszarów e-marketingu, zarządzania, czy sprzedaży. To już rola E-commerce Managera, który wraz z dedykowanym zespołem specjalistów Ideo Force może stworzyć zewnętrzny dział dopasowany do potrzeb danej firmy.

Joanna stworzyła więc usługę, w ramach której marki osiągają swoje cele, nie tylko dzięki odpowiednim narzędziom, ale wieloaspektowemu wsparciu, za sprawą którego stają się liderami, nawet na najbardziej dynamicznych i konkurencyjnych rynkach.

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
Ideo Force sp. z o. o.
Company info / Opis firmy [1 000 words]
Agencja e-marketingu i e-commerce
Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social media marketingu oraz poprawie użyteczności. Kompleksowo obsługuje e-commerce. Celem jej działalności jest codzienne wsparcie marek, które dążą do sukcesu w Internecie.
Zgodnie z przyjętym priorytetem zapewnia kompleksową obsługę w zakresie marketingu internetowego i e-commerce, oferując indywidualnie dostosowane rozwiązania, oparte na nowoczesnych i autorskich metodach.
Country / Kraj
Poland / Polska
First Name of the person being entered / Imię zgłaszanej osoby
Joanna
Last Name of the person being entered / Nazwisko zgłaszanej osoby
Tymowicz
Position / Stanowisko
Wiceprezeska Zarządu
Founding year / Rok założenia
2010
Team size / Wielkość zespołu
85
Company size / Wielkość firmy
Medium size / Średnia firma
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Company www / Strona firmowa
LinkedIn profil / LinkedIn profil
Sector / Branża
Marketing / Mar-tech / Ad-tech
Email / Email
Address
Jana Czeczota 31
Zip/Post Code
02-607

Contest Information

Contest Category / Kategoria Konkursu
MARKETING / MAR-TECH / AD-TECH
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Product / Produktowa, Marketing / Marketingowa
Target market / Rynek docelowy
Country Market / Rynek krajowy
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
B2B, B2C, H2H, ON-LINE, OFF-LINE, ALL
Reach of innovation / Zasięg innowacji
National / Krajowy
Person description / Bio osoby [500 words]
Joanna działa w obszarze marketingu i digital marketingu już od 20 lat. W tym czasie koordynowała prace nad licznymi projektami e-marketingowymi na m.in. rzecz firm, funkcjonujących w różnych sektorach branży e-commerce.
W swojej pracy stawia nie tylko na nieustanny rozwój kompetencji, ale też na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Występuje w trakcie licznych branżowych wydarzeń, takich jak np. Social Media Week, Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach czy Konferencja Kobieta Biznesu w Internecie.
Sama także współorganizuje przedsięwzięcia, dedykowane przedstawicielom sektora e-handlu, takie jak m.in. Konferencja Lunch z e-commerce czy LinkedIn Local Rzeszów.
Upór w dążeniu do celu i przygotowywanie strategii, które doprowadziły wiele firm do sukcesu w e-commerce, spowodowały, że dzisiaj Joanna zajmuje stanowisko Wiceprezeski Zarządu w agencji e-marketingowej i e-commerce Ideo Force.
Pasja do bezpośredniej współpracy z klientami, chęć poznawania ich potrzeb, jak i wyzwań, z którymi się mierzą sprawia, że Joanna spełnia się także, jako Client Service Director, kierując zespołem Account Managerów, koordynujących projekty e-marketingowe w firmie.
Łączenie kompetencji twardych i miękkich w e-biznesie pozwala Joannie nie tylko kreować rozwiązania, wspomagające budowę silnych brandów w sieci, ale też pielęgnować idee świadomego przywództwa, kreując kulturę organizacji, w której cele i kierunki rozwoju są jasne dla wszystkich.
Justification for Jury / Uzasadnienie [500 words]
W dobie trudnej sytuacji gospodarczej, firmy, które chcą efektywnie prowadzić działalność, promując się online, nie mogą pozwolić sobie na sytuację, w której przez niewłaściwe działania marketingowe na polu strategicznym bądź operacyjnym ponoszą straty.
Tymczasem usługa stworzona przez Joannę daje im gwarancję otrzymania sprawdzonych rozwiązań od wykwalifikowanych specjalistów, doskonale znających realia digital marketingu i e-commerce. Daje także szansę na precyzyjną realizację określonych celów firmy, konsekwentne wdrażanie założeń przyjętej strategii i egzekucję efektów, na podstawie przejrzystych raportów.
Korzystając z E-commerce Manager Support, można ograniczyć konieczność zatrudniania wewnętrznych specjalistów w firmie i skorzystać z zaplecza ekspertów Ideo Force, specjalizujących się w różnych dziedzinach e-marketingu. Od SEO, PPC i analitykę aż po User Experience, media społecznościowe i rozwiązania technologiczne. E-commerce Manager, który opiekuje się biznesem Klienta w ramach usługi – łączy w sobie wiedzę ze wszystkich tych obszarów, pomagając wyznaczyć firmie właściwy kierunek rozwoju.
Maksymalizacja zysków wymaga spójności działań. Tymczasem E-commerce Manager Support to rozwiązanie, w ramach którego dochodzi do synchronizacji działań zarówno na polu strategicznym, jak i operacyjnym, co zapewnia wieloaspektowe wsparcie dla e-commerce.
Usługa opracowana przez Joannę to redefinicja sposobu, w jaki firmy mogą rozwijać się w środowisku e-commerce – nie tylko przez wsparcie w doraźnych działaniach, ale przede wszystkim przez partnerstwo w drodze do wzrostu organizacji.

Logo, Images, presentation, video / Logo, zdjęcia, prezentacja, wideo

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Additional information / Dodatkowe informacje [PDF - 64 MB Max]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
Company / Firma
Recommending institution / Instytucja polecająca
Ideo Force sp. z o.o
How did you find out about the contest? / Jak dowiedziałeś się o konkursie?
LinkedIn

Entry by / Zgłoszenie przez:

kontakt

Member since 7 days ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar