PLUSSSZ

Description / Opis

Logo_Plusssz_warianty-04
Popular

PLUSSSZ

Plusssz w swojej długofalowej strategii marketingowej stawia na wydarzenia o światowym formacie. W ramach działalności marki podkreślamy, że aktywność nie zna granic i jest dla każdego, dlatego stworzyliśmy własną drużynę Plusssz, którą zabraliśmy na nowojorski maraton, spełniając sportowe marzenia kilkunastu osób w tym niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim - Aleksandra Suseł.

New York Maraton to jedno z najważniejszych wydarzeń biegowych na świecie, nie tylko przyciąga tysiące biegaczy, ale także staje się areną spełniania marzeń i pokonywania osobistych wyzwań oraz słabości. To nie tylko bieg przez piękne zakątki Nowego Jorku, ale również symboliczna podróż, która odzwierciedla siłę determinacji, do której Plusssz chce mobilizować. Inspirującym przykładem niezłomnej determinacji jest Aleksander, który dzięki marce Plusssz jako jedyny Polak ukończył maraton na wózku inwalidzkim. To niezwykłe osiągnięcie jest efektem ciężkiej pracy, pasji, ale i wiary w siebie. Osiągnięcie Alka to nie tylko jego osobisty triumf, ale również manifestacja siły, wspólnoty oraz zaangażowania marki w promowanie wartości równości, integracji i ludzkiej wytrwałości. Jego udział w maratonie stanowi inspirację dla tych, którzy kiedykolwiek kwestionowali osiągnięcie własnych celów.

Poprzez wsparcie Aleksandra w jego wyzwaniu, marka Plusssz pokazuje, że istnieje wiele sposobów na wyrażenie aktywności, a każdy wysiłek, bez względu na formę, zasługuje na uznanie i szacunek.

Całą historię Alka i jego drogę do Nowego Yorku ukazaliśmy za pomocą filmu w technologii 360°, aby każdy mógł z perspektywy niepełnosprawnego przeżyć nowojorski maraton,  co dodatkowo podkreśla nowoczesne podejście marki Plusssz do komunikacji marketingowej.

BASIC INFORMATION

Company name / Nazwa firmy
Polski Lek
Company info / Opis firmy [1 000 words]
Polski Lek Sp. z o.o. to firma obecna na rynku od 2000 roku. Od 2003 roku należymy do grupy Maspex, jednej z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Polski Lek specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów przeznaczonych dla najbardziej wrażliwych grup konsumentów takich jak kobiety w ciąży, niemowlęta i dzieci. Produkty są opracowywane na podstawie badań naukowych, przy wsparciu wiedzy i doświadczenia ekspertów. W portfolio naszej firmy znajduje się również szeroki asortyment suplementów diety dla osób dorosłych m.in. Plusssz.
Firma Polski Lek i marka Plusssz od wielu lat wspiera sportowe jak i społeczne inicjatywy m.in. Runmageddon, Tour de Pologne, Tour de Pologne Amatorów gdzie marka Polskiego Leku - Plusssz co roku ma swoją dwudziestoosobową drużynę składającą się z pracowników, a także sportowe wydarzenia lokalne Wadowicka Dycha.
Country / Kraj
Poland / Polska
CEO
Katarzyna
Founding year / Rok założenia
2000
Team size / Wielkość zespołu
11
Company size / Wielkość firmy
Large company / Duża fimra
Legal form / Forma prawna
Limited Liability Company LLC / Spółka Z O.O.
Sector / Branża
Select sector / Wybierz branżę
Email / Email

Contest Information

Brand category / Kategoria marki
MARKETING / MAR-TECH / AD-TECH
Kind of innovation / Rodzaj innowacji
Social / Społeczna, Marketing / Marketingowa
Target market / Rynek docelowy
Select market / Wybierz rynek
Customer focus / Kluczowy odbiorcy
ALL
Reach of innovation / Zasięg innowacji
Company / Firmowa, National / Krajowy, Global / Światowy
Brand description / Opis marki [500 words]
Katarzyna Sikorska skuteczna i doświadczona strateżka, od 20 lat związana z branżą farmaceutyczną. Skupiona na wyniku. W pracy opiera się na dialogu i szacunku, a jako lider prowadzi zespół tak, aby każdy czuł się niezbędny dla osiągnięcia wspólnego sukcesu. Absolwentka Wydziału Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w największych firmach farmaceutycznych w Polsce, gdzie zarządzała zespołami marketingowymi w działach OTC.
Od 2021 roku Dyrektor Marketingu w BU POLSKI LEK należącym do Grupy Maspex, jednego z największych podmiotów branży spożywczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wdrożona przez nią strategia marketingowa przyczyniła się do rekordowych wyników sprzedaży i największej zyskowności w historii firmy. Laureatka konkursu Dyrektor Marketingu 2022 i 2023 wyróżniona w konkursie CMO Awards 2024 w kategorii PURPOSE AMBASSADOR I BRAND GUARDIAN, Członkini Rady Generalnej Polskiego Związku Producentów Leków Bez Recepty PASMI oraz Związku Stowarzyszeń Rady Reklamy.
W pracy koncentruje się na wyniku top i bottom line, a cele osiąga szybko i skutecznie, w sposób optymalny kosztowo. Uważa, że zadaniem lidera jest poprowadzenie ludzi tam, gdzie sami by nie doszli. Robi to każdego dnia inspirując i motywując.
Justification for Jury / Uzasadnienie [500 words]
Zazwyczaj marketing koncentruje się na idealnych obrazach i aspiracjach często nieosiągalnych dla większości ludzi. Natomiast Plusssz, wspierając osoby z niepełnosprawnościami, przesuwa te granice, pokazując, że prawdziwe życie jest pełne różnorodności. To zmienia sposób, w jaki społeczeństwo postrzega zarówno markę, jak i osoby z niepełnosprawnościami. Plusssz inspiruje do dawania z siebie więcej każdego dnia, pokonywania własnych słabości i ograniczeń. Marka motywuje ludzi do podejmowania wyzwań i dążenia do swoich celów, niezależnie od przeszkód, które napotykają. Z Plussszem zawsze jesteś na 100%!

Logo, Images, presentation, video / Logo, zdjęcia, prezentacja, wideo

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Who submit the application / Kto dokonuje zgłoszenia
Company / Firma

Entry by / Zgłoszenie przez:

polskilek2024

Member since 2 weeks ago
View Profile
Scroll To Top
  • Menu
Close

Your Cart 0

Close

No products in the cart.

Return To Shop
Sidebar